Грузинська опозиція закликала громадян продовжити протести

Бурджанадзе закликала активістів "Народного зібрання" вночі залишатися біля будівлі телебачення, пообіцявши, що в понеділок до акції приєднаються "Грузинська партія" і партії "Вільна Грузія".

Екс-спікер грузинського парламенту, а нині опозиційний політик Ніно Бурджанадзе закликала учасників мітингу в Тбілісі, які вже другий день вимагають відставки президента Михайла Саакашвілі, знову зібратися біля будівлі громадського телебачення в понеділок, 23 травня, в 15.00 і продовжити мітинг.

"Для планів "Народних зборів" (рух, який є організатором акції) недостатньо народу, який стоїть перед телебаченням", - заявила Бурджанадзе з трибуни, додавши, що причина не тільки у пасивності населення, але і в тому, що влада перешкоджає приїзду в Тбілісі прихильників опозиції з регіонів.

Бурджанадзе закликала активістів "Народного зібрання" вночі залишатися перед будівлею телебачення, пообіцявши, що в понеділок до акції приєднаються прихильники "Грузинської партії" і партії "Вільна Грузія".

"Ми домовилися, що збережемо це вогнище акції, який діє на нерви влади. Ми чекаємо прибуття наших прихильників. Ми всі будемо тут і нікуди не підемо", - заявила голова "Народного зібрання" Нона Гапріндашвілі.

Також вона повідомила, що опозиційний телеканал "Маестро" увечері почне прямі трансляції з місця дислокації мітингуючих біля будівлі громадського телебачення.

У переговорах брали участь лідер "Демократичного руху - Єдиної Грузії" Ніно Бурджанадзе, одна з лідерів "Народного зібрання" Нона Гапріндашвілі і лідери "Грузинської партії" Созар Субарі та Леван Гачечиладзе.

У неділю на мітинг прийшло значно менше людей, ніж напередодні, незважаючи на регулярні заклики опозиціонерів до населення підтримати акцію. За різними оцінками, перед будівлею телебачення перебувають від тисячі до двох тисяч чоловік, в той час як напередодні в акції брали участь не менше п'яти тисяч. Рух автотранспорту заблоковано.

Раніше про намір провести 25 травня своєю акцію протесту оголосила "Грузинська партія". Очікується, що для участі в ній до Грузії прибуде екс-міністр оборони Іраклій Окруашвілі, який в даний час живе у Франції в статусі політичного біженця.

Читайте також:

Опозиція Грузії засіла за план повалення Саакашвілі

П'яні опозиціонери в Тбілісі дубинками розтрощили машину поліції (відео)

Грузинська опозиція оголосила про початок революції

ВідеоУ Грузії - знову революція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: