Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ілон Маск викупив 33 тисячі акцій власної компанії Tesla

Як правило, керівники не купують акції своїх компаній на відкритому ринку.

Винахідник і керівник компаній Space X і Tesla Ілон Маск витратив $9,9 млн на покупку 33 тис. акцій своєї компанії Tesla за ринковими цінами. 

"Покупка незвичайна, оскільки керівники, як правило, не купують акції своїх компаній на відкритому ринку. Більшість їх акцій надходять через фондові гранти від компанії або від реалізації опціонів на акції", - йдеться в повідомленні CNN.

Крім того, у Маска є пакет платежів, який передбачає отримання додаткових 20 млн акцій в опціонах, якщо компанія досягне певних фінансових показників.

Напередодні, засновник компанії SpaceX та гендиректор Tesla Ілон Маск на своїй сторінці у Twitter повідомив про те, що хоче відкрити свою фабрику з виробництва цукерок. "Я відкриваю компанію цукерок, і це буде дивовижно", - йдеться у твіті мільярдера.

ВідеоІлон Маск подарував матері новий електромобіль

Вона настільки у захваті від щедрості сина, що вже виклала фото подарунку на своїй сторінці у соцмережах. Мей Маск отримала від сина в подарунок синій електромобіль. До цього у Мей була зелена Tesla - теж дарунок сина. Сьогодні у свої 69 років Мей Маск не лише щаслива мама трьох успішних дітей, ще вона обличчя з обкладинок, модель із префіксом топ і навіть більш популярна за своїх молодших колег.

Ілон Маск подарував матері новий електромобіль

Залиште свій коментар

Вибір редакції