Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Іранські військові відігнали кораблі США від зони навчань

Американські моряки залишили територію після попередження.

У середу, 27 січня, іранські військово-морські сили надіслали попередження американському військовому кораблю в Оманській затоці, щоб він залишив зону бойових навчань іранських ВМС.

Як повідомляє Tashim News Agency, після попередження американський корабель негайно залишив територію, і ситуація нормалізувалася.

Командири ВМС розказали Tashim News Agency, що американський корабель та літак робили "провокаційні" кроки після наближення до місця навчання іранських військово-морських сил, але залишили територію одразу після попередження.

Зазначимо, у середу на території від Ормузької протоки до північної частини Індійського океану почалися навчання іранських ВМС під керівництвом головнокомандувача ВМС Ірану Хабіболла Сайярі.

"Цей маневр покликаний показати могутність іранських сил і в забезпеченні безпеки на морі, і в захисті морських кордонів країни в Ормузькій протоці, Оманській затоці та північній частині Індійського океану", - розповів Сайярі агентству IRNA.

Нагадаємо, 12 січня влада Ірану затримали два кораблі ВМС США у Перській затоці. 10 американських моряків було затримано.

Залиште свій коментар

Вибір редакції