Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Канада запровадила санкції проти 30 громадян Росії

Відповідний закон набув чинності 19 жовтня.

Канада ввела економічні санкції проти 30 громадян Росії. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ Канади, передає УНІАН.

Згідно з повідомленням, обмежувальні заходи пов`язані з канадської версією закону імені Сергія Магнітського.

19 жовтня в Канаді набув чинності "закон про жертви корумпованих іноземних чиновників", який також називають "актом Магнітського".

Закон передбачає заморожування активів і заборону на в’їзд до країни особам, яких влада Канади вважає причетними до порушень прав людини і корупційних злочинів. Під час слухань в канадському парламенті йшлося, що "акт Магнітського" передусім торкнеться чиновників з Росії, Венесуели, Ірану, В’єтнаму і М’янми.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки ввечері 31 жовтня розширили санкції проти Росії. Вони, зокрема, стосуються зарубіжних проектів нафтокомпаній. Усі вони автоматично потрапляють під заборону в усьому світі, якщо російська частка там перевищує 33%.

Тепер американським громадянам і компаніям заборонено не тільки так чи інакше брати участь у розробці певних типів нафтових родовищ у Росії. Вони не зможуть допомагати російським компаніям, в тому числі "Роснефти", "Лукойлу", "Газпром нефти", НОВАТЕК та їхнім дочірнім компаніям, в аналогічних проектах за кордоном, які почнуться після 28 січня 2018 року. Таким чином нинішніх проектів обмеження не торкнуться.

ВідеоДо чорного списку американських санкцій можуть потрапити російська розвідка та оборонна галузь

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції