Катастрофа Іл-76: пілоти до останньої секунди не підозрювали про загибель

Зіткнення з землею сталося раптово.

Екіпаж літака МНС Росії Іл-76, що розбився в Іркутській області, аж до самої катастрофи вів спокійну бесіду в штатному режимі, ніяких відмов техніки або НС на борту не обговорювалися. 

Про це повідомило джерело телеканалу "Росія 1" в комісії з розслідування авіакатастрофи.

Криків і звичайних у таких випадках емоцій плівка чорного ящика не зафіксувала. Зіткнення з землею сталося раптово, пілоти до останньої секунди не підозрювали про швидку загибель. 

Літак міг перебував у зоні сильного задимлення, і через це ніхто у кабіні не побачив наближення сопки, яку літак, очевидно, і зачепив.

Нагадаємо, 1 липня повідомлялося, що літак Іл-76 МНС Росії розбився під час гасіння лісових пожеж. Раніше як основну причину ймовірного падіння російського літака Іл-76 слідчі розглядали відмову техніки і помилку пілота.

В Росії в Іркутській області зник літак МНС

На його борту могли перебувати десятеро людей. "Іл-76" брав участь у гасінні лісових пожеж, що вирують у Сибірі. Борт виконував черговий рейс у зоні поганої видимості і вранці мав вийти на зв'язок із диспетчерами. Але звісток від екіпажу досі не було. Свідки кажуть, що бачили, як літак скинув воду, а згодом чули звук схожий на вибух.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: