Латвія підготувалась до можливої гібридної війни

Нові поправки передбачають більш жорстоке покарання за зазіхання на територіальну цілісність країни та поширення сепаратистських настроїв

У Латвії сейм у карний кодекс країни вніс зміни на випадок можливої гібридної війни в країні, йдеться в сюжеті ТСН. Ранок.

Зокрема, внесенні поправки передбачають суворі покарання за антидержавну діяльність.

Повідомляється, що вісім років ув'язнення передбачається за зазіхання на територіальну цілісність Латвії або її суверенітет.

Окрім того, за групове ведення такої діяльності, яка мала насильницький характер, термін ув'язнення зростає до 15 років. При цьому, за допомогу іноземним громадянам у сепаратистській діяльності та її популяризацію можна загриміти за ґрати до 5 років.

Нагадаємо, Латвія вирішила побудувати паркан на російсько-латвійському кордоні, висота якого складе 2,7 метра, не рахуючи колючого дроту.

Загородження спрямоване на боротьбу з нелегальними мігрантами. Влада планує завершити зведення паркану за чотири роки, а саме загородження на ділянці довжиною 92 кілометри обійдеться бюджету країни в 17 мільйонів євро. Очікується, що паркан буде чергуватися з камерами відеоспостереження і сенсорними системами. Загальна протяжність російсько-латвійського кордону становить близько 270 кілометрів.

Латвія відгородиться від Росії майже стокілометровим парканом

Подробиці проекту розповів начальник Державної служби прикордонної охорони країни. Нормундс Гарбарс - повідомив, що заввишки паркан з колючим дротом буде під три метри. Але при бажанні - загорожу можуть подвоїти. На перший етап будівництва - вже витратили майже два мільйони євро. Східний кордон з Росією - Латвія почала укріплювати минулого року. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: