Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лукашенко оголосив дострокові вибори до парламенту Білорусі

На його думку, все має пройти спокійно.

У Білорусі відбудуться дострокові парламентські вибори 2019-го року.

Про це заявив президент країни Олександр Лукашенко в посланні білоруському народу і національним зборам, передає "Белта".

За його словами, президентські вибори відбудуться "в суворій відповідності з законом у встановлені Конституцією терміни".

"Виборча кампанія повинна, як і завжди, пройти спокійно і організовано", - сказав Лукашенко.

"У цьому році відбудуться вибори до Палати представників і Ради Республіки. Вони стануть іспитом не тільки для кандидатів у депутати та всієї вертикалі влади, але й для кожного виборця", - заявив він.

Разом з цим, Лукашенко поки не визначився з датою, проте 7 листопада, день Жовтневої революції в країні, здається йому непоганим варіантом.

Як зазначається, термін нинішніх повноважень у білоруських парламенту і президента закінчується в один рік – 2020-й.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що "включити кудись країну не вийде", оскільки в країні вже народилися суверенні і незалежні люди. За його словами, хто посміє знищити Білорусь - буде проклятий.

ВідеоЛукашенко звільнив віце-прем'єра та міністра сільського господарства через брудних корів

Президента Білорусі обурили умови, в яких утримували худобу. Він, не добираючи слів, порівняв їх з концтабором "Освенцим". І негайно розпорядився про кадрові зміни. Свої посади втратили не лише міністри, а й губернатор області та голова агрохолдингу.  

Лукашенко звільнив віце-прем'єра та міністра сільського господарства через брудних корів

Залиште свій коментар

Вибір редакції