Лукашенко заявив, що Росія "починає викручувати руки" білорусам

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також невдоволений санкційними заходами з боку Кремля.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко поскаржився, що Росія почала їм  "викручувати руки" у галузі транзиту нафти та нафтопродуктів.

Про це він заявив під час наради 11 квітня з економічним блоком уряду, передає БЕЛТА.

"Якщо потрібно поставити на ремонт нафтопроводи і нафтопродуктопроводи, які йдуть через Білорусь, ставте і ремонтуйте. Тому що те добро, яке ми робимо для Російської Федерації, воно нам обертається постійно злом. Там вже знахабніли до такої міри, що починають нам викручувати руки", - повідомив Лукашенко.

Він також підкреслив, що невдоволений тим, що Росія постійно вводить санкції на білоруську продукцію і тому закриває білоруський ринок.

"Коли отримав перелік питань, мене що дивує: останнім часом (може, ЗМІ брешуть, може, фахівці повідомляють мені криву інформацію), але я щодня чую і читаю інформацію, що наш основний торговий партнер (вони люблять називати себе партнери) все більше і більше вводить санкцій проти Білорусі. Самі перебувають під санкціями і засуджують це, і я тут їх абсолютно підтримую. Але в той же час подібною зброєю воюють проти найближчих своїх союзників. То одне підприємство закрили, то інше. Потім чи то морква, чи то салат, чи то огірки вже не сподобалися. Чи то у них підозра є, що ми щось поставляємо не звідти. І кожен день відбувається закриття наших підприємств. Нам закривають ринок", - наголосив білоруський президент.

Він також посварив уряд, який не бачить відповідних дій з боку Росії і не вживає жодних заходів для протидії цьому.

"Ми повинні вживати відповідних заходів. Ну що ми весь час: нас б'ють в ліву щоку - ми підставляємо праву. Розберіться і доповісте окремо наступного тижня", - заявив Лукашенко.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко наполягає на поглибленні та розширенні російсько-білоруських відносин. Також Лукашенко заявив, що його країна готова у об’єднанні з Росією "йти настільки далеко, наскільки ви готові".

Як повідомлялося раніше, білоруський президент все частіше говорить про загрозу суверенітету його країни. Росія активізувала свою діяльність на договорі про утворення Союзної держави від 1999 року, за яким РФ та Білорусь повинні створити конфедерацію з єдиною політичною, економічною, військовою, митною, валютною, судовою, культурною та іншими системами. Фактично це означає злиття обох країн в одну державу.

ВідеоПрезиденти Білорусі та РФ погодили створення робочої групи щодо інтеграції

В обмін на привабливі цінники росіяни пропонують Білорусі те, що вони називають "глибокою інтеграцією". Офіційно – це створення єдиного емісійного центру, митної служби та суду. Фактично - йдеться про анексію. Або приєднання Білорусі до Росії, як висловився Лукашенко.

Президенти Білорусі та РФ погодили створення робочої групи щодо інтеграції

Залиште свій коментар

Вибір редакції