Лукашенко продовжує вірити в ідеали "Великого жовтня"

Дата публікації
Перегляди
1262
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко продовжує вірити в ідеали "Великого жовтня"

Олександр Лукашенко / Фото: AFP

Олександр Лукашенко привітав білорусів з річницею Жовтневої революції та згадав про її ідеали.

7 листопада президент Білорусі Олександр Лукашенко привітав білорусів з Днем Жовтневої революції, який є в республіці державним святом.

Лукашенко наголосив, що ідеали "Великого жовтня" й донині не втратили своєї актуальності.

"Історія знову і знову підтверджує значущість ідеалів Великого Жовтня - визволення трудящих від експлуатації та гноблення, затвердження рівноправності і соціальної справедливості", - йдеться в офіційному привітанні глави держави.

Він підкреслив, що "білоруський народ обрав курс на побудову суверенної соціально орієнтованої держави".

"Реалізація власної моделі розвитку дозволила нам в непростих зовнішніх умовах підняти на новий рівень промисловість і сільське господарство, примножити національне надбання. Сьогоднішні мир і стабільність у суспільстві, відсутність різкого соціального розшарування, верховенство закону і порядок є доказом правильності обраного шляху", - зауважив Лукашенко.

"Переконаний, що, незважаючи на тимчасові труднощі, ми продовжимо впевнений рух вперед - до забезпечення гідного життя громадян", - додав він.

Державне білоруське інформаційне агентство "Белта", публікуючи привітання президента, зазначає: "Завдяки Жовтневій революції білоруський народ знайшов державність, створив економічний та інтелектуальний потенціал, зберіг і збагатив національну культуру... При всій неоднозначності оцінок революції, вона допомагає краще зрозуміти наше минуле і розібратися в сьогоденні. Адже ідеї об'єднання і солідарності трудящих, рівності всіх людей залишаються актуальними і в наш час".

Читайте також:

Лукашенко створив у Білорусі нову армію

У Києві свободівці урочисто спалили вирваний у комуністів прапор

На Красну площу в Москві вивели танки Червоної Армії

Білоруси з'їхалися до Києва, щоб послухати опальний гурт "Ляпіс Трубецкой"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1262
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація