Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меланія Трамп "застрягла" в готелі у Гамбурзі через протести під час G20

Перша леді мала брати участь в заході, організованому чоловіком Ангели Меркель.

Дружина президента США Дональда Трампа Меланія застрягла у резиденції в Гамбурзі через демонстрації, які тривають в місті. Про це повідомляє Independent.

Перша леді мала брати участь в заході, організованому чоловіком Ангели Меркель, для других половинок учасників саміту G20.

Утім прес-секретар делегації США розповів німецьким ЗМІ про те, що їм не вдалося домовитись про те, щоби місіс Трамп залишила готель, де вона перебуває.

Трамп висловила співчуття простраждалим у протестах, які вчора ввечері захопили друге за розміром місто Німеччини, і висловила сподівання, що люди перебувають у безпеці.

Зазначається, що чоловік канцлера Німеччини Йоахім Сауер мав показати Меланії Трамп німецький кліматичний інформаційний центр разом із дочкою президента США Іванкою Трамп та іншими подружжями лідерів країн "Великої двадцятки".

Нагадаємо, антиглобалісти за кілька годин до початку зістрічі лідерів G20 намагалися ввійти до "червоної зони" - заблокованої території поблизу місця проведення саміту. Демонстранти на вулицях Гамбурга підпалили автівки та інші речі, які траплялися дорогою. 

Фотогалерея Обійми, погляди й поцілунки. До Гамбурга злетілися представники "Великої двадцятки" (27 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції