Меркель покине посаду канцлера у 2021 році – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше вона ухвалила рішення подати у відставку з посади голови своєї партії.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що не планує й надалі обіймати посаду канцлера після того, як її четвертий термін сплине у 2021 році.

Про це джерела у партії Меркель повідомили агентству AFP.

Раніше Меркель повідомила, що покидає посаду голови партії "Християнсько-демократичний союз", яку очолювала від 2000 року.

Нагадаємо, у Німеччині підтримка "Християнсько-демократичного союзу" (ХДС) на чолі з канцлеркою Ангелою Меркель та Християнсько-соціального союзу впала до нового історичного мінімуму. Згідно з результатами опитування, наразі лише 24 відсотки респондентів підтримують блок сестринських партій ХДС/ХСС.

Останніми місяцями спостерігається тенденція до зниження підтримки партій "великої коаліції" у ФРН - ХДС/ХСС та СДПН. Проявляється вона і на земельному рівні. 14 жовтня в Баварії на виборах земельного парламенту ХСС не лише втратив абсолютну більшість, а й показав найгірший результат від 1950 року. А соціал-демократи взагалі опинилися на п'ятому місці. Це були перші регіональні вибори після формування навесні четвертого уряду канцлерки Ангели Меркель. Падіння популярності партій коаліції пов'язують у тому числі і з частими суперечками між партнерами.

ВідеоІсторія життя найвпливовішої німецької фрау – Ангели Меркель

Сьогодні день народження Ангели Меркель. Найвпливовішій жінці світу виповнилося 64! Про те, як звичайна дівчина стала найуспішнішим політиком та федеральним канцлером наймогутнішої держави Євросоюзу та чим їй довелося пожертвувати на шляху до такого успіху – дивіться у "Сніданку з 1+1".

Історія життя найвпливовішої німецької фрау – Ангели Меркель

Залиште свій коментар

Вибір редакції