Меркель йде з посади очільника партії ХДС – Bloomberg

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона очолювала цю партію від 2000 року.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель подає у відставку з посади голови партії "Християнсько-демократичний союз".

Про це агентству Bloomberg повідомили власні джерела.

Після новин про відставку Меркель курс євро почав різко падати. Меркель очолювала ХДС від 2000 року.

Нагадаємо, у Німеччині підтримка "Християнсько-демократичного союзу" (ХДС) на чолі з канцлеркою Ангелою Меркель та Християнсько-соціального союзу впала до нового історичного мінімуму. Згідно з результатами опитування, наразі лише 24 відсотки респондентів підтримують блок сестринських партій ХДС/ХСС.

Останніми місяцями спостерігається тенденція до зниження підтримки партій "великої коаліції" у ФРН - ХДС/ХСС та СДПН. Проявляється вона і на земельному рівні. 14 жовтня в Баварії на виборах земельного парламенту ХСС не лише втратив абсолютну більшість, а й показав найгірший результат від 1950 року. А соціал-демократи взагалі опинилися на п'ятому місці. Це були перші регіональні вибори після формування навесні четвертого уряду канцлерки Ангели Меркель. Падіння популярності партій коаліції пов'язують у тому числі і з частими суперечками між партнерами

ВідеоІсторія життя найвпливовішої німецької фрау – Ангели Меркель

Сьогодні день народження Ангели Меркель. Найвпливовішій жінці світу виповнилося 64! Про те, як звичайна дівчина стала найуспішнішим політиком та федеральним канцлером наймогутнішої держави Євросоюзу та чим їй довелося пожертвувати на шляху до такого успіху – дивіться у "Сніданку з 1+1".

Історія життя найвпливовішої німецької фрау – Ангели Меркель

Залиште свій коментар

Вибір редакції