Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Fitch оновило кредитний рейтинг України

Показники залишилися стабільними.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings переглянуло довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній та національній валютах та залишило його на рівні "В-" зі стабільним прогнозом.

На рейтинги України негативно впливає слабка зовнішня ліквідність, високі потреби в зовнішньому фінансуванні, зумовлені погашенням суверенних боргів і структурними слабкостями у сфері банківського сектора, інституціональні обмеження, політичні та геополітичні ризики. Про це зазначили у Fitch Ratings, пише "Інтерфакс-Україна".

Рейтингове агентство відзначає підвищення надійності та узгодженості політики, поліпшення макроекономічної стабільності, скорочення держборгу та міжнародну підтримку.

Короткостроковий РДЕ України в іноземній і національній валютах підтверджено на рівні "В".

Інше міжнародне агентство S&P передбачає активне падіння української гривні та здорожчання долара.

ВідеоВидатки бюджету: які програми найбільше недофінансовує держава

Найбільший економічний шок цього тижня - ціна на газ. Із першого листопада заплатимо на 23% більше: по 8 із половиною тисяч гривень за тисячу кубів. В уряді кажуть, торгувалися до останнього. Але все, що сторгували - відтягли це подорожчання аж на кінець місяця. Бо змушені визнати: без цього кроку країну чекав би дефолт. І ніяких надій на більші пенсії чи взагалі соцвиплати. То що ж недорахували в бюджеті цьогорічному? І чому так тривожно оцінюють знавці фінансовий план на рік 2019? 

Видатки бюджету: які програми найбільше недофінансовує держава

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції