Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Монако розширить свою територію вглиб Середземного моря

Амбітний проект планують завершити у 2025 році.

Друга з найменших країн світу Монако, яка водночас є однією з найбагатших, вирішила розширити свої території, "прибудувавши" 15 акрів (трохи більше 6 гектарів) у Середземному морі.

Як пише CNN, проект розраховують повністю реалізувати до 2025 року, а кошторис новобудови складає близько 2,3 млрд доларів.

Нині близько 38 тисяч населення Монако мешкають на території трохи більше 200 гектарів. Ситуацію ускладнюють 40 тисяч людей, які щоденно перетинають кордон з Франції та Італії, щоб дістатись на роботу в Монако. Це не перше розширення князівства за рахунок водного простору. З початку 19 сторіччя Монако збільшило свою територію на 20%.

Монако розширить свою територію
CNN
План розширення території Монако

Новий район, який починають будувати, має назву Portier Cove і розташовується біля легендарного казино Монте Карло, відомого всьому світу за стрічками про Джеймса Бонда. На новоствореному просторі зможуть розташуватись близько 1000 резидентів у люксових апартаментах та віллах. Серед додаткових публічних місць планується ландшафтний парк, набережна та невеличка пристань.

Планується залучити до будівництва інвесторів, яких заохотять тим, що заробіток від продажу нерухомості на новій території перевищить вартість будівництва майже у два рази. Нині розраховують, що на продажі апартаментів та будинків зароблять близько 4,1 млрд доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції