Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще тепліше: представники Південної Кореї та КНДР зустрінуться особисто

Переговори мають відбутись у демілітаризованій зоні.

Північна Корея прийняла пропозицію Південної Кореї про офіційні переговори. Про це офіційний Сеул заявив у п'ятницю, 5 січня.

За повідомленням спікера уряду Кореї, КНДР повідомила свого південного сусіда про згоду на переговори факсом, пише CNN.

Переговори між представниками КНДР та Південної Кореї відбудуться вже 9 січня у "Будинку Миру", розташованому на південнокорейському боці селища Пханмунджом – демілітаризованій зоні між Кореями.

Зазначимо, що днями між Сеулом та Пхеньяном було відновлено канал зв'язку, яким не користувались вже два роки. Проведено щонайменше п'ять розмов через цей міжнародний канал.

Нагадаємо, у перший день нового року лідер КНДР Кім Чен Ин закликав Південну Корею до переговорів для успішного проведення Зимової Олімпіади-2018 у Пхьончхані, зазначивши, що збірна його країни хоче брати участь у змаганнях. Крім того під час щорічного звернення лідер КНДР наголосив, що стосунки між Північчю та Півднем потребують покращення.

"Настав час, щоб Північ та Південь сіли разом та серйозно обговорили, як покращити міжкорейські відносини самостійно", - наголосив Кім Чен Ин.

3 січня Північна Корея оголосила про відкриття транскордонного каналу зв'язку з Південною Кореєю.

ВідеоСпортивне перемир’я. Південна Корея та КНДР можуть домовитися про участь у зимових олімпійських іграх

Південна Корея та КНДР можуть провести перші за кілька років переговори, аби обговорити участь північно-корейських спортсменів у зимових олімпійських іграх. Вони відбудуться у місті Пхенчхан вже у лютому. І в новорічному зверненні лідер КНДР Кім Чен Ин згадав не тільки про свою ядерну кнопку, але і про те, що може відправити спортсменів до сусідів на змагання. У Сеулі радо запропонували переговори у демілітаризованій зоні між двома державами і сподіваються, що лише спортивними питаннями зустріч не обмежиться.

Спортивне перемир’я. Південна Корея та КНДР можуть домовитися про участь у зимових олімпійських іграх

Залиште свій коментар

Вибір редакції