Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У британській армії відмовляються від традиційного привітання "Сер" телефоном

Таке звернення вважають застарілим.

Військове командування Великої Британії наказало більше не використовувати слово "Сер" у статутному зверненні до старшого за званням під час телефонної розмови.

Як пише Daily Mail, полковник Стів Девіс вважає використовуване до цих пір звернення "чим можу служити, Сер" застарілим. Крім того боєць після того, як зняв слухавку та не почув голос керівника, не може бути впевненим у його гендерній приналежності.

Зазначається, що звернення "Мем" також вважається небажаним для вживання, адже людина може бути "гендерно нейтральною". Тож тепер британські військові мають телефоном називати своє звання та ім'я та додавати "чим можу служити".

Видання зазначає, що така ініціатива командування знайшла схвалення серед військових, зокрема це можна прослідкувати за листами до Військового журналу, де бійці погоджуються з необхідністю змін. І пропонують відмовитись від "вікторіанського звернення" і у особистому спілкуванні. Водночас зазначається, що багато хто за звичкою все ж промовляє "Сер" у телефонних розмовах.

via GIPHY

Залиште свій коментар

Вибір редакції