Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Велика Британія пригрозила санкціями Facebook та Twitter

Соцмережі не надають уряду країни важливої інформації щодо Brexit.

У Великій Британії пригрозили накласти санкції на Facebook та Twitter.

Відповідне рішення буде ухвалене, якщо соцмережі не оприлюднять інформацію про активність акаунтів з РФ під час Brexit, передає The Guardian.

За словами Деміена Коллінза, голови департамента, який займається так званими “фейковими новинами”, компаніям дали час до 18 січня 2018 року.

Ті мають надати звіт про російську кампанію з дезінформації на своїх платформах.

Коллінз пояснив, що намагання компаній поважати приватну інформацію юзерів зрозуміле. Однак, це не рятує компанії від відповідальності.

“Та має існувати якийсь механізм інформування. Якщо ви не можете цього зробити, якщо ви ігноруєте заклики до дії, якщо вам не вдається ефективно захищати сайт та впоратися з проблематичним контентом, тоді проти вас мають бути введенні певні санкції”, - пояснив Коллінз.

За його словами, він звертався до соцмереж за інформацією щодо впливу Росії, однак отримав незадовільні відповіді.

Наразі про форму можливих санкцій невідомо. Існує можливість, що уряд країни націлиться на рекламу у цих соцмережах, таким чином, позбавивши їх прибутку.

Нагадаємо, раніше у Facebook повідомили, що російські оперативники розмістили три реклами у соцмережі напередодні британського референдуму про членство в ЄС, щоб підняти питання міграції. За неї вони заплатили всього 97 центів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції