Перейти до змісту
МОЗ оновило перелік країн "червоної" зони

МОЗ оновило перелік країн "червоної" зони

До "червоної" зони потрапили 44 країни.

Міністерство охорони здоров'я сьогодні, 16 жовтня, оновило список країн "червоної" та "зеленої" зон.

Відповідний перелік доступний на сайті відомства.

Так, до "червоної" зони потрапили 44 країни. Зокрема, США, Франція, Чехія, Іспанія, Вірменія, Швейцарія, Бельгія, Нідерланди, Ізраїль.

табличка
Міністерство охорони здоров’я України

Нагадаємо, 15 жовтня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Від 00:00 понеділка, 19 жовтня, почне діяти нове епідемічне зонування в Україні.

Відео Французи звинувачують урядовців у недбалій реакції на початок пандемії коронавірусу

У Франції в ході розслідування кримінальної справи про першу хвилю пандемії відбулись масові обшуки в будинках чинних та колишніх урядовців, зокрема поліція провела рейд в очільника французького МОЗ та голови Нацагенства з охорони здоров’я. Кілька десятків родин померлих від COVID-19 та колишніх пацієнтів позиваються до французького уряду. Посадовців звинувачують у недбалій реакції на початок пандемії, що призвело до масових смертей навесні. Фігурантами цієї справи проходять також чинний та колишній прем’єри Франції. Водночас країною прокотилась хвиля протестів лікарів та медичних працівників. Вони скаржаться на умови роботи і вимагають від уряду збільшити фінансування та найняти додатковий персонал. У Франції за останню добу виявили більше 30 тисяч нових випадків коронавірусу – у країні запровадили низку карантинних обмежень, зокрема комендантську годину в Парижі та ще 8 великих містах.   

Французи звинувачують урядовців у недбалій реакції на початок пандемії коронавірусу

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин