МВС Німеччини пропонує повертати врятованих з води мігрантів до Африки

Про це заявив голова міністерства внутрішніх справ.

Міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр виступив за те, щоб Європа повертала назад врятованих у Середземному морі мігрантів, які вирушають до ЄС з Африки.

"Суть запропонованого нового підходу до стратегії поведінки з мігрантами полягає у тому, щоб мігрантів, які пливуть з Лівії повертати не тільки на територію Лівії (звідки більшість з них вирушає до Європи) а й до інших країн північної Африки, таких як Туніс або Єгипет, де вони могли б звернутися з клопотанням про надання притулку в Європі", – заявив голова МВС, передає "Європейська правда" з посиланням на Die Welt.

У німецькому МВС кажуть, що таким чином хочуть "уникнути контрабанди людей і захистити життя мігрантів від небезпеки подорожі Середземним морем".

Аналогічний підхід реалізується в Австралії, де число нелегальних іммігрантів скоротилося майже до нуля. За даними федерального міністерства внутрішніх справ наразі на рівні ЄС немає ніяких конкретних планів або обговорення запропонованого підходу.

Зазначимо, що лише напередодні у Середземному морі провели близько 16 рятувальних операцій, до яких долучились і військові судна і неурядові. Витягли близько 2,2 тис. мігрантів з Африки та Близького Сходу.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: