Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС попередило про небезпеку подорожей до Туреччини

Громадян закликають бути пильними та не відвідувати популярні серед туристів місця.

Міністерство закордонних справ закликало громадян України бути особливо пильними та обережними під час подорожей до Туреччини, особливо до Стамбулу, Анкари та Ізміру.

Українцям рекомендують уникати відвідання об'єктів туристичної інфраструктури - культових споруд, історичних пам'яток, популярних серед іноземних туристів пішохідних вулиць та майданів в місцях відпочинку, а також місць проведення мітингів та демонстрацій.

Крім того, без зайвої потреби закликають не залишатись надовго у аеропортах, морських портах, залізничних та автобусних вокзалах, на вузлових зупинках громадського транспорту, обмежити відвідування адміністративних будівель, великих торговельно-розважальних комплексів.

Також рекомендується неухильно виконувати всі вказівки та рекомендації правоохоронних органів і місцевої влади, завжди мати при собі документи, які посвідчують особу.

Дипвідомство попередило про проведення силовими відомствами Туреччини попереджувально-профілактичних заходів із протидії тероризму та екстремізму, через що рекомендовано обмежити відвідування південних та південно-східних районів країни та утриматись від будь-яких поїздок поблизу кордонів з Сирією та Іраком.

25 жовтня вибух стався у туристичній Анталіїпостраждали від 10 до 12 осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції