Навальний погодився на дебати з екс-бойовиком "ДНР" Стрєлковим

Він збирається доводити терористові, що є патріотом Росії.

Російський опозиційний політик Олексій Навальний погодився на дебати з одним із колишніх ватажків "ДНР" Ігорем "Гіркіним" Стрєлковим.

Про це він повідомив на своєму сайті.

"Метою дебатів він бачить довести, що я не є патріотом, ні націоналістом, ні навіть опозиціонером", - зазначив Навальний.

При цьому опозиціонер стверджує, що є єдиним кандидатом у президенти РФ, який прямо заявляє про те, що "до політичного життя країни та участі у виборах повинні бути допущені всі політичні сили, включаючи націоналістів", серед них він назвав і тих самих націоналістів, "яких Кремль використовував для нагнітання імперської, антиукраїнської та антизахідної пропаганди"; використовував для початку шкідливої, згубної для Росії війни, а тепер всіляко душить, заганяє в підпілля і перетворює на маргіналів".

"Намагатимуся під час цих дебатів довести, що я найкращий кандидат для всіх виборців, які називають себе патріотами", - заявив Навальний.

Нагадаємо, 9 липня в Москві в різних районах поліцейські затримали принаймні 48 волонтерів штабу опозиціонера Олексія Навального, які роздавали агітаційні листівки.

Про свої наміри балотуватися в президенти РФ Навальний оголосив ще в грудні 2016 року.

ВідеоОлексій Навальний може втратити шанс на участь у президентських виборах Росії

Залиште свій коментар