Навальний вирішив судитися з Путіним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Опозиціонеру не дають проводити мітинги.

Російський опозиційний політик Олексій Навальний заявив про наміри позиватися до суду проти президента Володимира Путіна та його адміністрації.

Відповідне відео він опублікував на своєму сайті.

Навальний пояснив, що кожного тижня він і члени його команди відправляють близько 200 заявок на проведення мітингів у російських містах, однак постійно отримують безапеляційну відмову.

"У нас (і у мене особисто) немає ні найменших сумнівів, що діяльність ця координується з Москви. Ну не можуть чиновники у всіх містах почати діяти однаково незаконно без спеціальних вказівок. І немає жодних сумнівів, що наказ такий віддав особисто президент Путін в зв'язку з тим, що він просто боїться нашої виборчої кампанії", - сказав опозиціонер, додавши, що високі рейтинги глави РФ у регіонах – лише "мильна бульбашка" мас-медіа.

Через такі дії російської влади Навальний вирішив позиватися до суду. 

"Ми подаємо в суд і на Путіна, і на його адміністрацію. У суді ми представимо вичерпні докази того, як міські адміністрації у всій країні діють організовано, синхронно і за явними вказівками з Москви. Зажадаємо допитати свідків-чиновників і будемо доводити, що всі ці незаконні вказівки віддані особисто Путіним, ніхто інший просто не міг це зробити", - відзначив він. 

Також Навальний додав, що не буде скасовувати зустрічі з виборцями, однак хоче змінити їхній формат – проводити на приватних майданчиках.

"Тому шукаємо чесних і небоязких людей в регіонах, у власності яких є склади, ангари, торгмайданчики, кінотеатри і т. д. Будь-які приміщення, здатні вмістити більше тисячі осіб", - додав він. 

Нагадаємо, раніше Навальний оголосив про наміри балотуватися в президенти РФ. Натомість глава Центрвиборчкому РФ Елла Памфілова наголосила, що опозиційний політик зможе взяти участь у виборах президента Росії після 2028 року через судові справи проти нього. 

Про наміри балотуватися раніше заявляла і телеведуча Ксенія Собчак. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції