Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрпошта" анонсувала масштабне підвищення зарплат працівникам 

Операторам поштового зв’язку підвищать ставку майже в 2 рази.

Від 1 листопада "Укрпошта" розпочинає поетапне підвищення заробітних плат працівникам підприємства до рівня ринкових. 

Про це йдеться у повідомленні підприємства.

Так, процес підвищення заробітних плат розпочнеться з відділень поштового зв’язку, розташованих у містах-мільйонниках та обласних центрах. 

Зокрема, операторам поштового зв’язку підвищать ставку майже в 2 рази до 7,5 тис. Тим часом начальникам та заступникам відділень поштового зв’язку – приблизно в 2,5 рази, до 14,5 тис. грн. 

В першу чергу, заробітна плата буде підвищена тим начальникам відділень поштового зв’язку та їх заступникам, які показали відмінні результати під час проведення моніторингу рівня управлінських навичок керівного складу об’єктів поштового зв’язку. 

Всі інші начальники відділень та їхні заступники отримають підвищені оклади за результатами моніторингу рівня їхніх навичок.  

"Такого глобального підвищення зарплат виробничому персоналу компанії не відбувалось протягом багатьох років, "Укрпошта" традиційно залишалась у списку підприємств з найнижчими заробітними платами. Будуючи сучасну клієнторієнтовану компанію, необхідно інвестувати не лише в техніку чи автотранспорт, важливо створити дієву систему мотивації та забезпечити ринковий рівень зарплат її працівникам", - зазначив в.о. генерального директора ПАТ Ігор Смілянський. 

Програма передбачає подальше поетапне підвищення зарплат іншим категоріям працівників у всій країні протягом 2018 року. 

Нагадаємо, "Укрпошта" підвищує тарифи на свої послуги. Від 1 січня 2018 року "Укрпошта" підвищить ціни на свої послуги в середньому на 16%. Зокрема, пересилання поштових відправлень у межах України зростуть на 12,3%, за кордон – на 43,2%.

Нові граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку вже затвердила Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції