Новим Папою Римським може стати українець

Новим Папою Римським може стати українець

Понтифік почувається добре

Ватикан заперечує, що причиною зречення Святого Престолу Папою Бенедиктом ХVІ є стан його здоров'я, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

Сьогодні вся Європа і весь світ гадають над причинами несподіваного кроку Понтифіка. Папа Римський уперше в сучасній історії відмовляється від Святого Престолу.

Одразу після зречення Бенедикта ХVІ почали обговорювати можливі кандидатури його наступника на Святому Престолі. А букмекерські контори навіть почали приймати ставки на майбутнього Папу Римського. Серед найвірогідніших кандидатур: кардинал із Канади і двоє африканців. Тож цілком імовірно, що вперше у своїй історії католицька церква може отримати темношкірого Папу Римського.

Деякі українські спостерігачі кажуть, що за папський престол може позмагатись і українець.

Зреченню від престолу присвячені всі найвпливовіші італійські та європейські газети. Хтось з аналітиків називає вчинок Бенедикта ХVI шляхетним кроком, спрямованим на оновлення церкви. Інші вказують на те, що він може викликати великий розкол серед католиків.

Тим часом до Риму почали масово з'їжджатися прочани. Навіть попри те, що в самому Ватикані зараз нічого не відбувається. Бенедикт ХVI має зректися престолу 28 лютого.

Та попри таку метушню довкола зречення Бенедикта ХVI, сам Папа, за словами радника Ватикану, зберігає спокій та мир. Після свого зречення він деякий час проведе в літній резиденції, після чого переселиться в жіночий монастир на Ватиканському пагорбі. Мовляв, там він читатиме, вчитиметься і молитиметься. 

Є й ті, хто у вчинку Папи побачив наближення кінця світу. Іще з ХІ сторіччя існує пророцтво про останнього Папу. Мовляв, саме наступник Бенедикта ХVI стане останнім Папою Римським в історії людства. 

Але те, що сталося у понеділок буквально за кілька годин після зречення Бенедикта ХVI вразило Ватикан не менше, ніж саме рішення Понтифіка. Увечері над Римом розгулялася сильна гроза і потужна блискавка влучила прямісінько в базиліку храму святого Петра.

Відео Ватикан заперечує, що Папа зрікся престолу через здоров'я

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів