Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама показав, чим займатиметься після президенства

Жартівливий ролик про голову Білого дому зявився у Мережі.

Президент США Барак Обама випустив ролик, в якому в жартівливій формі розповів про те, що планує робити після того, як залишить Білий дім.

Відео викладено на офіційному каналі адміністрації американського президента на YouTube.

На самому початку ролика Обама просить поради у віце-президента Джо Байдена, після чого безуспішно намагається влаштуватися тренером в клуб НБА "Вашингтон Візардс". На питання про те, чи є у нього досвід роботи за фахом, він відповідає: "Я кілька разів тренував команду своєї дочки".

Також намагається отримати права, але його друге ім'я - Хуссейн - викликає підозру у чиновниці, а свідоцтво про народження, видане на Гаваях, остаточно переконує її, що перед нею шахрай.

Обама вирішує спробувати себе в рекламі, наговаривая на iPhone дружини Мішель фразу "Obamacare (реформа медичного страхування, що проводиться президентом – ред.) – відмінний жарт, і він дійсно працює!" Однак встановлений на телефоні фільтр перетворює обличчя Обами в маску монстра.

Зрештою президент просить поради у колишнього спікера Палати представників Джона Бейнер, і той радить Обамі ставитися до всього простіше. Зрештою президент знаходить душевний спокій, і ролик закінчується уривком з випуску новин: диктор повідомляє, що Обама "грає вже 347-й раунд в гольф і всім все одно".

Вибори президента США пройдуть 8 листопада 2016 року, Обама залишить свій пост в січні 2017. Раніше він заявляв, що з сім'єю планує прожити в Вашингтоні ще кілька років, щоб молодша дочка Саша встигла закінчити школу.

Президент не виключив, що в майбутньому подружжя Обама може переїхати на Гаваї або в Чикаго, де народилася його дружина Мішель.

Залиште свій коментар

Вибір редакції