Обама помилував двох індичок

Обама помилував двох індичок

Ліберті і Піс вирушать тепер в господарство при садибі першого президента США / Фото: AFP

Початок цьому ритуалу було покладено в 1947 році при президентові Гаррі Трумені.

Президент Барак Обама провів символічну церемонію помилування двох індичок, яких йому привезли в Білий дім для того, щоб відзначити День подяки 24 листопада.

На спеціальній церемонії в Рожевому саду голова адміністрації, якого супроводжували дочки - 13-річна Малія і 10-річна Саша, промовив: "Індика на ім.'я Ліберті (Свобода), помилувано". ЗаразомОбама також помилував індика Піс (Мир).

Як повідомляється, другого індика привозять в Білий дім про всяк випадок – хтозна, що може статися в останні хвилини перед церемонією з головним "винуватцем" свята. Індики - кожен вагою близько 20 кілограмів - з'явилися на світ близько п'яти місяців тому в штаті Міннесота. Вони пройшли спеціальне "дресирування" для гідної участі у церемонії.

Ліберті і Піс вирушать тепер в господарство при садибі першого президента США Джорджа Вашингтона Маунт-Вернон, яка розташована в передмісті столиці. І там доживатимуть віку. Обама ж з домашніми відзначить свято в своїй резиденції. Звісно ж, з індичкою під журавлиним соусом.

Читайте також:

Під час промови Обами американці влаштували протестний флешмоб

Дружину Обами освистали у той же день, що й Путіна

США заради репутації Обами і економії підуть з Афганістану достроково

Секретну інформацію про Обаму знайшли у канаві

Обаму застрахували від нападу крокодила

Обама провів церемонію помилування індичок

Обама провів церемонію помилування індичок

Повʼязані теми:

Наступна публікація