ООН вперше в історії ухвалила резолюцію про захист геїв

Рада з прав людини ООН вперше ухвалила резолюцію, яка захищає права сексуальних меншин у всьому світі.

Рада ООН з прав людини 17 червня ухвалила резолюцію, що забороняє дискримінацію на основі сексуальної орієнтації. Подібний документ ухвалено вперше в історії людства.

Резолюція передбачає створення спеціального органу, який має стежити за дотриманням прав сексуальних меншин в усьому світі.

Крім того, згідно з документом, має бути створена комісія, якій доручать перевірити законодавства країн на предмет наявності в них законів, що утискають права представників ЛГБТ-спільноти.

За резолюцію проголосували 47 членів Ради з прав людини, 19 висловилися проти, ще троє утрималися від голосування.

Серед тих, хто проголосував "за", виявилися США, країни Європейського союзу, Бразилія та інші латиноамериканські країни. Африканські й ісламські країни, на чолі з Нігерією і Пакистаном, різко розкритикували резолюцію, заявивши, що в ній "немає нічого спільного з основними правами людини".

Як заявив представник ПАР, що ініціювала ухвалення документу, резолюція не ставить за мету нав'язувати тим чи іншим країнам чужі їхнім культурам цінності. Документ спрямований лише на те, щоб ініціювати діалог про захист прав сексуальних меншин.

Читайте також:

Геї відкрили у Києві та Донецьку власну церкву

Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

Канадські батьки позбавили свою дитину статі

Архієпископ Латвії: людству загрожує гомосексуалізм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: