Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Польща довго проявляла "ангельське" терпіння до України - Ващиковський

За його словами, Польща реагує на все набагато м'якше, ніж інші країни.

Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що його країна довго проявляла "ангельське" терпіння до України, пише Polska The Times.

За його словами, непорозуміння почалися ще відтоді, як Україна заборонила в'їзд меру Перемишля та відкликала рішення щодо дозволу на ексгумацію тіл поляків, похованих на її території. Далі почалися "якісь дивні розповіді про історію". Та й наразі все ще існують проблеми з навчанням поляків, які проживають в Україні, польською мовою. Та із забороною ексгумації жертв Другої світової війни.

"Ми продемонстрували Києву наше ангельське терпіння. Ми намагалися діяти конструктивно. Але протягом двох років щодо наших пропозицій не було відповіді, або реакція була негативною. У якийсь момент нам довелося реагувати на це. І ми робимо це набагато м'якше, ніж інші. Навіть угорці", - сказав він.

"Ми бачимо проблеми, але навмисно не розголошуємо їх. Ми розмовляли з партнерами з України і вони просили не робити це, оскільки у них війна і конфлікт буде служити тільки на користь росіянам. Ми виконали ці прохання", - додав Ващиковський.

Нагадаємо, у середині листопада Україна погодилася на скасування мораторію на проведення пошуково-ексгумаційних робіт стосовно загиблих під час Другої світової війни. Своєю чергою Польща зобов’язалася відбудувати зруйновані українські пам'ятники на своєму півдні.

ВідеоВсі розбіжності між Польщею та Україною можна розв'язати одним жестом, - Ващиковський

Залиште свій коментар

Вибір редакції