Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Елтон Джон повідомив про смерть матері

Мати та син бачилися ще минулого понеділка і звістка про її смерть стала для нього шоком.

Сьогодні вранці, 4 грудня, померла 92-річна мати британського співака Елтона Джона, про що він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

"З сумом повідомляю, що сьогодні вранці моя мати померла. Лише тиждень тому, минулого понеділка, ми бачилися з нею. Я вражений. Безпечної тобі подорожі. І спасибі за все. Мені буде тебе дуже не вистачати. ​​Люблю, Елтон," - написав співак.

Деякий час у Джона та його матері Шейли Фербразер був тривалий конфлікт, через який вони не спілкувалися один з одним вісім років. Матір непокоїв той факт, що її син ніколи не одружиться з іншою жінкою та не народить дітей. Однак 2016 року Елтон Джон зробив крок на зустріч та заявив у інтерв’ю, що вони знову почали спілкуватися, хоча до цього моменту журналістам мало що було відомо про їхні стосунки через те, що співак намагався уникати публічного обговорення "з поваги до права на особисте життя матері."

Нагадаємо, в одному з інтерв'ю співак, який вже більше 20 років живе щасливо зі своїм партнером, канадським режисером Девідом Фернішем, розповів, що відчайдушно намагався побудувати стосунки з жінкою, звукоінженером Ренатою Блауел, та навіть одружився з нею. 

ВідеоЕлтон Джон потрапив до реанімації після концерту в Південній Америці

Залиште свій коментар

Вибір редакції