Польща закриє кордон для деяких європейців на час Євро-2012

Дата публікації
Перегляди
3009
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Польща закриє кордон для деяких європейців на час Євро-2012

Польща частково закриє кордон для європейців на час Євро

Контроль на кордоні з країнами Шенгенської зони буде проводитися вибірково.

Польща вирішила відновити прикордонний контроль із державами-сусідами, що входять до Шенгенської зони, під час проведення на початку літа цього року Євро-2012.

Як передає УНІАН, про це у понеділок, 23 квітня повідомив міністр внутрішніх справ Польщі Яцек Ціхоцький, який запевнив, що введення контролю не ускладнить перетин польського кордону.

Польська прикордонна служба планує під час Євро-2012 вибірково контролювати осіб, які приїжджатимуть до Польщі з інших держав Шенгенської зони.

Міністр зауважив, що вибірковий контроль здійснюватимуть мобільні групи прикордонників, котрі перевірятимуть документи в осіб, які перетинають кордон з Німеччиною, Чехією, Словаччиною та Литвою з 4 червня до 1 липня 2012 року.

МВС пояснило необхідність тимчасового відновлення контролю на кордоні намірами не допустити в'їзду в країну осіб, котрі можуть становити загрозу для безпечного проведення Євро-2012. "Перевірятися будуть окремі особи на підставі аналізу ризиків та інформації переданих службами інших держав", - зазначила прес-служба.

Міністерство нагадало, що громадяни Євросоюзу та держав Шенгенської зони для перетину польського кордону повинні мати при собі посвідчення особи або паспорт, а громадяни інших держав, крім паспорту, візу або інший документ, що надає право на перебування у Польщі.

Польська прикордонна служба очікує приїзду до Польщі на Євро-2012, матчі якого відбуватимуться у чотирьох польських та чотирьох українських містах, від 500 тисяч до 1 млн уболівальників.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3009
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація