Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 40 учасників акції протесту в Санкт-Петербурзі потрапили під адмінарешт

У неділю судді винесли 85 постанов.

Суди Санкт-Петербурга оштрафували і відправили під адміністративний арешт близько 40 учасників опозиційної акції прихильників Олексія Навального, десятки інших отримали тільки штрафи.

Про це повідомляє Інтерфакс.

В районні суди міста вже надійшло близько сотні матеріалів про порушення на акції 5 травня. У неділю судді винесли 85 постанов: 44 - про штрафи у кілька тисяч рублів, 36 - про штрафи і адміністративний арешт на кілька діб, 5 - тільки про адміністративний арешт.

Розгляд протоколів в міських судах продовжиться в понеділок.

Відео "Він нам не цар": на акціях протесту проти правління Путіна затримали більше півтори тисячі людей

Російська влада на весь світ показала, як виглядатиме нова шестилітка Путіна. За два дні до початку президентського строку у десятках російських міст прокотились масові протести. Російські казаки та агресивні прибічники Путіна допомагали ОМОНу гамселити тих, хто наважився прийти на акцію. Затримали понад півтори тисячі осіб, серед них і дітей, і жінок, і літніх людей.

"Він нам не цар": на акціях протесту проти правління Путіна затримали більше півтори тисячі людей

Нагадаємо, раніше російський опозиціонер Олексій Навальний скликав людей на акцію в центрі Москви, приурочену до інавгурації Путіна, незважаючи на заборону влади. "Ми не раби", - заявив він. Згодом лідера мітингувальників затримали. Кількість затриманих досягла півтори тисячі осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції