Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко помилував російських ГРУвців – Reuters

Раніше прохання про помилування подавали адвокати Александрова і Єрофєєва.

Президент України Петро Порошенко помилував російських ГРУвців Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

Раніше адвокат засуджених в Україні російських військових Валентин Рибін заявив, що президенту України Петру Порошенку подано клопотання про їх помилування. За словами адвоката, президентові України подано два прохання про помилування - на Александрова і Єрофєєва. Рибін не виключив, що рішення буде ухвалене найближчим часом.

ЗМІ повідомляли, що літак президента України Петра Порошенка в найближчі години приземлиться в аеропорту Ростова-на-Дону, де на нього чекає засуджена в Росії Надія Савченко. Там має відбутися обмін льотчиці на російських ГРУвців.

Нагадаємо, що засуджена в Росії до 22 років колонії українка Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на затриманих російських спецназівців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, які в Україні визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів. Їх засудили до 14 років з конфіскацією майна. Адвокати ГРУвців повідомили, що оскаржувати вирок не будуть.

Міністерство юстиції України заявило, що опрацювало заяву від Надії Савченко про її повернення в Україну на підставі Конвенції про передачу засуджених осіб від 1983 року. Всі необхідні документи, які стосуються юридичної сторони питання, вже готові.

Своєю чергою російське Міністерство юстиції повідомило, що отримало запит від української влади про передачу Надії Савченко для відбування покарання в Україні і розглядає його.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції