Адвокати Александрова і Єрофєєва не будуть оскаржувати вирок

Проте захист ГРУвців вважає вирок незаконним.

Сьогодні, 19 квітня, адвокати засуджених в Україні російських військових Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва заявили, що не будуть оскаржувати вирок Голосіївського суду Києва щодо їхніх підзахисних.

"Ми вважаємо вирок незаконним, але оскаржувати не будемо", - сказала адвокат Євгенія Єрофєєва Оксана Соколовська.

Вона додала, що це спільне рішення захисту російських спецназівців.

Нагадаємо, що Петро Порошенко заявляє, що йому вдалося узгодити з Володимиром Путіним певний алгоритм звільнення Надії Савченко. 

"Як ви знаєте, що вчора суд виніс рішення у справі російських ГРУвців Єрофєєва та Александрова, і це рішення суду відкриває певні можливості для задіяння механізму обміну", - додав президент.

ВідеоЗвільнення Надії Савченко Порошенко напередодні обговорив із Путіним по телефону

Засуджена у Росії до 22 років колонії українка Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова і Євгєнія Єрофєєва.

Зазначимо, що російські військові Олександр Александров і Євген Єрофеєв визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів на території України. Їх  засуджено до 14 років із конфіскацією майна.

Також зауважимо, що під час телефонної розмови Петро Порошенко закликав Володмира Путіна звільнити Савченко. Під час розмови було також обговорено питання російських військовослужбовців Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: