Прем'єр-міністр Грузії подав у відставку

Іраклій Гарібашвілі пішов із посади.

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі подав у відставку.

Про це він заявив на надзвичайному брифінгу в адміністрації уряду.

"Я залишаю сьогодні цю посаду, але залишаюся вірним солдатом нашої країни", - наголосив Гарібашвілі, подякувавши своїм соратникам по коаліції, членів уряд і свою сім'ю.

До того ж політик виклав на своїй офіційній сторінці у Facebook звернення до громадян країни.

Опубліковано Irakli Garibashvili 23 грудня 2015 р.

"Для мене посада - чи це посада глави МВС чи прем'єра - ніколи не були самоціллю. Для мене посада - це можливість служити Батьківщині, народу. В умовах, коли вдалося зміцнити Грузію, стабілізувати ситуацію і зміцнити внутрішню і зовнішню політику, я прийняв рішення піти з посади глави уряду", - пояснив Гарібашвілі.

За попередніми даними, кандидатом на посаду можуть висунути чинного главу МЗС Грузії Георгія Квірікашвілі.

Зазначимо, згідно з конституцією Грузії, якщо прем'єр-міністр іде у відставку, повноваження інших членів уряду також припиняються і вони стають виконувачами обов'язків. Після цього президент країни протягом семи днів має висунути нову кандидатуру в прем'єр-міністри, представлену парламентською більшістю, який зрештою представляє склад уряду парламенту.

Своєю чергою парламент протягом семи днів розглядає і ставить на голосування питання про висловлення довіри уряду, якому для її отримання необхідно заручитися підтримкою більшості депутатів.

Нагадаємо, Гарібашвілі очолив грузинський уряд у листопаді 2013 року. До свого призначення Гарібашвілі працював міністром МВС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: