Путін раптово скасував всі публічні заходи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Повідомляється про різні версії скасування публічних заходів президентом РФ: від хвороби до ускладення ситуації в Сирії.

Президент Росії Володимир Путін скасував найближчі публічні заходи.

Про це повідомляє видання «Дождь» із посиланням на джерела близькі до Кремля.

Зокрема, раніше він скасував поїздку до Сочі. Зазначається, що співрозмовники повідомляють про різні версії скасування публічних заходів президентом РФ: від хвороби до ускладнення ситуації в Сирії.

Володимир Путін скасував як мінімум два найближчих публічних заходи. У вівторок, 13 лютого, він повинен був провести в Кремлі нараду, однак її не буде, повідомив співрозмовник, близький до організації заходу.

У вівторок, 13 лютого, президент Росії планував взяти участь у форумі «Наставник». На початку лютого Путін публічно обіцяв приїхати на форум. Він був в планах російського лідера, говорять співрозмовники, знайомі з його графіком. За їхніми словами, сьогодні вранці прийшла інформація про скасування заходу.

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков наразі не прокоментував, чому Путін змінив свої плани.

Раніше Путін також скасував відрядження до Сочі, яке повинно було відбутися в понеділок. Однак згодом її скасували. Пізніше прес-секретар президента Дмитро Пєсков пов'язав це рішення із літаком, який розбився у Підмосков'ї. Повідомлялося, що це зроблено, щоб президент РФ в разі потреби міг особисто координувати розслідування і роботи з надання допомоги постраждалим.

ВідеоРосійські рятувальники припинили пошукову операцію на місці падіння літака Ан-148

Під Москвою загинули всі пасажири та члени екіпажу, які були на борту літака Ан-148 - усього 71 людина. На місці катастрофи лишилися слідчі, які намагаються з’ясувати причину трагедії.

Російські рятувальники припинили пошукову операцію на місці падіння літака Ан-148

Наступного дня Путін дійсно працював в Москві - він зустрівся з главою Палестини Махмудом Аббасом, а також з фіналістами конкурсу «Лідери Росії». Путін говорив хрипко і на початку зустрічі вибачився за те, що втратив голос. На опублікованому на сайті kremlin.ru записі із зустрічі видно, що Путін поводився досить розсіяно.

Якщо хвороба президента затягнеться, не виключено, що прес-службі президента доведеться публікувати старі зустрічі Путіна з чиновниками під виглядом нових, каже співрозмовник, близький до Кремля. За його словами, владі в розпал виборчої кампанії невигідна тема хвороби лідера.

Джерело, близьке до Кремля, яке брало участь в організації одного із заходів за участю Путіна, говорить, що вони не отримували ніяких офіційних пояснень про причини того, чому Путін відмовився від зустрічі. Неформально, говорилося, що це може бути пов'язано з якимись подіями в Сирії. 

ВідеоУ РФ вимагають від Путіна відзвітувати про масове знищення російських найманців у Сирії

Пояснень від очільника Кремля зажадав опозиційний кандидат у президенти Григорій Явлінський. Повідомлення про масову загибель росіян у Сирії, де Росія офіційно завершила військову кампанію, з'явилися на вихідних. Попри те, що вбитих щонайменше дві сотні, Москва досі офіційно це не підтвердила і не спростувала.

У РФ вимагають від Путіна відзвітувати про масове знищення російських найманців у Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції