Росіяни назвали свої найбільші страхи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сімейні конфлікти хвилюють росіян найменше.

Головними чинниками, що викликають занепокоєння росіян, залишаються страхи, пов'язані зі зростанням цін і міжнародними конфліктами.

Про це повідомляє Всеросійський центр вивчення громадської думки.

Зокрема, соціологи розпитали  у росіян, як вони оцінюють ймовірність появи тих чи інших проблем у своєму житті. Згодом вони розрахували індекс страхів, який вимірюється в пунктах і може коливатися від -100 до 100. Чим вище значення індексу, тим більш вірогідним здається громадянам РФ виникнення проблемє.  

За результатами опитування, від початку року на "карті страхів" росіян загалом відзначається зростання напруженості.  Більшість показників помітно перевищують дані минулого року.

Індекс страху зростання цін від травня до червня виріс з 23 до 27 пунктів (у січні - 17 пунктів). Показник, що демонструє рівень побоювань росіян щодо військових конфліктів, піднявся до 19 пунктів в березні і відтоді перебуває на рівні 19-20 пунктів.

На третьому місці опинилися побоювання щодо погіршення здоров'я і труднощі з отриманням медичної допомоги, покупки ліків. Так, відповідний індекс за результатами червневого опитування склав 8 пунктів. (На початку року - 0).

Розгул злочинності росіяни поставили на четверте місце. Аналогічна ситуація з побоюваннями внутрішніх заворушень і конфліктів (6 пунктів в квітні, 1 пункт в червні).

Ризики зниження доходів у зв'язку зі скороченням зарплати, затримками виплат тощо. За оцінками росіян, виросли: з -11 пунктів у січні до - 3 пункту в червні. Індекс страхів втрати роботу в останні півроку також додав: з - 24 до - 18 пунктів.

Своєю чергою, сімейні конфлікти хвилюють росіян найменше: у рейтингу "страхів" відповідний показник в червні склав - 47 пунктів.

Раніше повідомлялося, що росіяни вважають імовірними військовими супротивниками в першу чергу США та Україну, а союзниками - Білорусь, Китай і Казахстан. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції