Саакашвілі порівняв себе з царем Давидом

Дата публікації
Перегляди
1288
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Саакашвілі порівняв себе з царем Давидом

Саакашвілі задоволений тим, що Росія через Грузію "з розуму сходить" / Фото: AFP

Президент Грузії похвалився, що в Україні, Молдові та Середній Азії народ мріє "не про Росію", а про грузинську модель розвитку.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що такого "відродження" та успішних реформ в країні не було вже дев'ять століть - з часів царя Давида, який об'єднав Грузію в XII столітті.

"Курс нашого відродження незворотний. Курс на нашу свободу є незворотним. Ми стоїмо на тому шляху, який обов'язково об'єднає країну тому, що імперія обов'язково впаде, не може бути, щоб не впала", - заявив Саакашвілі на урочистій церемонії відкриття лікарні в місті Горі.

За його словами, Грузія "зараз перебуває на тому ж етапі, як і під час Давида Агмашенебелі".

"І йому (царю Давиду) знадобилося 34 роки для повернення Тбілісі. Те, чим був тоді Тбілісі, сьогодні це наші окуповані території. Але я хочу, щоб ми пам'ятали, що доти, поки він повернув би столицю Грузії, він провів дуже багато реформ. Він побудував дуже багато чого там, де Грузія контролювала території", - додав Саакашвілі.

"У жоден з періодів після Давида і (цариці) Тамари, разом узятих, не було побудовано в Грузії стільки, скільки побудовано за останні два, три, чотири, п'ять років, особливо після війни (з Росією у серпні 2008 року – прим. ред.)", - продовжив він.

Саакашвілі також вважає, що Росія "з розуму сходить", оскільки Грузія не тільки встояла, але й почала розвиватися після серпневої війни.

"Подивіться, після війни і чотири роки не минуло, де вони (Росія) і де ми... ...Грузія, яку вони оголосили офіційно померлою, і мене також політичним трупом, ця Грузія стає на ноги і сьогодні в Україні, Молдові, Середній Азії, у країнах Кавказу народ сьогодні мріє не про Росію, про російську модель, а мріє про те, що є в Грузії", - заявив Саакашвілі.

Читайте також:

Каха Каладзе залишив збірну Грузії, щоб боротися проти Саакашвілі

Саакашвілі хоче обміняти частину свого тіла на грузинські території

Росія попросила НАТО не загравати з "психічним" Саакашвілі

Дмитро Медведєв розкрив сенсаційні подробиці війни з Грузією

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Призначення Саакашвілі
Дата публікації
Перегляди
1288
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація