Каха Каладзе залишив збірну Грузії, щоб боротися проти Саакашвілі

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Каха Каладзе залишив збірну Грузії, щоб боротися проти Саакашвілі

Фото: AFP

Грузинський мільярдер і відомий футболіст створили опозиційний Саакашвілі рух. На церемонії виступив і Андрій Шевченко.

Бідзіна Іванішвілі та Каха Каладзе створюють опозицію. Фото зі сторінки Іванішвілі на Facebook
Знаменитий грузинський футболіст Каха Каладзе пішов зі збірної та об'єднався з мільярдером Бідзіною Іванішвілі, щоб скинути режим президента Михайла Саакашвілі.

Найбагатша людина Грузії і найвідоміший футболіст країни створили новий політичний рух "Грузинська мрія". Урочисте оголошення про нього пройшло в неділю у державному концертному залі в Тбілісі.

Каладзе повідомив, що залишає національну збірну, де він був капітаном. "Після 15 років і 83 матчів я йду з глибоким сумом", - сказав він.

На думку західної преси, цей відхід став першим кроком до політичної кар'єри, яку футболіст збирається побудувати в майбутньому.

Цікаво, що на сцені серед запрошених був і український футболіст Андрій Шевченко, який несподівано приїхав з Києва.

"Побачивши, як Каладзе виголошує свою промову і з яким ентузіазмом реагує на неї народ, Шевченко сказав: "Я не зрозумів жодного слова з того, що він сказав, але зрозумів, що він говорив від щирого серця", цитує італійська Corriere della Sera.

Нагадаємо, на початку жовтня Бідзіна Іванішвілі виступив проти чинного президента Михайла Саакашвілі і пообіцяв створити опозиційну партію. Незабаром бізнесмена позбавили грузинського громадянства, яке необхідно для створення партії.

"Не важливо, що пропаганда стверджує, ніби я людина Путіна. Народ не обдурити, нехай навіть режим шпигує і контролює і народ відчуває страх. Тепер і американці, і вся Європа, переконалися в тому, що мені можна довіряти, почали налагоджувати з нами контакти", - сказав Іванішвілі.

Раніше представники влади неодноразово звинувачували Іванішвілі у зв'язках з Кремлем і спробі "купити грузинську політику".

Читайте також:

Грузинський мільярдер пообіцяв примирити Тбілісі та Москву

Саакашвілі: у мене чудові стосунки з Віктором Федоровичем

Росія попросила НАТО не загравати з "психічним" Саакашвілі

Саакашвілі хоче обміняти частину свого тіла на грузинські території

Наступна публікація