Сенатор Маккейн відреагував на санкції США проти Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Держдеп повинен стежити за тим, що «санкції реалізуються швидко і в повній мірі».

Сенатор-республіканець Джон Маккейн висловив підтримку новому пакету антиросійських санкцій. Про це політик написав у Twitter.

«Приємно бачити, що Держдеп вводить нові санкції проти Росії через хімічні атаки у Великій Британії», — повідомив він у своєму мікроблозі.

Він додав, що Держдеп повинен стежити за тим, що «санкції реалізуються швидко і в повній мірі».

ВідеоСША запроваджують нові санкції проти Росії

Зробили це через отруєння російського екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британії. Санкції почнуть діяти за два тижні, вони обмежать постачання до Росії тих американських товарів, що можна використовувати і з військовою метою.

США запроваджують нові санкції проти Росії

Тим часом у Росії обвалюються рубль, біржові індекси, вартості акцій великих компаній. Все - через анонсовані майбутніх санкцій США проти РФ.

Група сенаторів США в четвер, 2 серпня, представила пакет нових санкцій проти Росії. Запропонований сенаторами законопроект включає санкції проти російських політиків і олігархів, близьких до президента РФ Путіна, обмеження інвестицій в енергетику та інші заходи. "Конгрес знову продемонструє прозору політику США і знову поставить Росію перед фактом: агресія Кремля зустріне наслідки, які струсонуть на режим Путіна до підстави", - заявили сенатори.

Вибір редакції