Сирія замінувала поля на кордоні з Ліваном

Сирія замінувала поля на кордоні з Ліваном

Кордон Сирії та Лівана / Фото: AFP

Міни на кордоні Сирії та Лівану розставляються в останні кілька днів, проте в Дамаску воліють не афішувати "делікатне" питання.

Сирійська влада мінує поля на кордоні з сусіднім Ліваном. Цю інформацію західним інформаційним агентствам підтвердили джерела в Дамаску.

За наявними даними, рішення встановити міни уряд Сирії ухвалив, щоб запобігти постачанню зброї з Лівану для заколотників, які прагнуть до повалення режиму президента Башара Асада.

Очевидці стверджують, що міни розставляються в останні кілька днів, проте в Дамаску воліють це не афішувати, оскільки питання "дуже делікатне".

Західні експерти вже припустили, що таким чином сірійська влада вирішила запобігти масовому відтоку людей, які втікають від заворушень. Крім того, міни завадять лідерам радикальної опозиції сховатися в сусідньому Лівані.

Тим часом Башар Асад вже попередив, що втручання інших країн у внутрішні справи Сирії призведе до "другого Афганістану" і потрясінь на всьому Близькому Сході.

Заворушення в Сирії тривають вже кілька місяців. Як стверджує опозиція, щотижня співробітники поліції та солдати вбивають десятки людей, які виходять на мітинги протесту. Зі свого боку, офіційна влада запевняє, що спецоперації проводяться лише проти терористичних груп, які прагнуть дестабілізувати ситуацію в країні.

Читайте також:

Президент Сирії пригрозив Заходу новим Афганістаном в разі втручання

США відкликали посла з Сирії, боячись за його безпеку

Українка загинула під час перестрілки у Сирії

Ізраїль вперше за 25 років знову замінував кордон із Сирією

Повʼязані теми:

Наступна публікація