Українка загинула під час перестрілки у Сирії

Українка загинула під час перестрілки у Сирії

Протести в Сирії. Архівне фото / Фото: AFP

МЗС України вживає заходи заходи щодо уточнення обставин загибелі громадянки України.

У понеділок, 17 жовтня, у сирійському місті Хомс в результаті перестрілки загинула громадянка України.

Як заявив прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дікусаров, посилаючись на повідомлення посольства України у Сирійській Арабській Республіці, трагедія сталася близько 13:30 за київським часом.

"Посольством України у Сирії встановлений контакт з родичами загиблої, які також проживають у Сирії", - розповів Дікусаров.

За його словами, у співпраці з правоохоронними органами Сирії вживаються заходи щодо уточнення обставин загибелі громадянки України.

"Справа знаходиться на контролі у Департаменті консульської служби і Посольстві України у Сирії", - додав працівник МЗС.

Нагадаємо, 14 жовтня стало відомо, що у Сирії з середини березня, коли в країні почалися антиурядові виступи, загинуло більше трьох тисяч людей.

Сирія майже сім місяців живе в умовах безперервних протестів, які почалися у середині березня в місті Дераа, а потім перекинулися на інші регіони.

Опозиція вимагає відставки президента Башара Асада і політичних перетворень. США і ЄС наполягають на введенні санкцій проти Дамаска, проте Росія і Китай наклали вето на прийняття Радою безпеки ООН відповідної резолюції.

Сирійська влада заявляє, що маховик насильства розкручують підтримувані Заходом озброєні угруповання, що призвело до загибелі, за їх словами, більше тисячі військових і співробітників служб безпеки.

Раніше президент Сирії Башар Асад заявляв, що якщо НАТО завдасть удару по його країні, то у відповідь на це по Ізраїлю будуть випущені сотні ракет.

Читайте також:

Урядові війська взяли штурмом сирійське місто Растан

США готуються до повалення сирійського президента Асада

Українка, яка втекла з Сирії: там людей сотнями ховають у братських могилах

У Сирії прихильники президента закидали посла США помідорами

Українка загинула під час перестрілки у Сирії

Українка загинула під час перестрілки у Сирії

Повʼязані теми:

Наступна публікація