Обвинувачення завершило допит Пукача у справі Гонгадзе

Тепер сторони процесу займуться усуненням суперечностей у показаннях Пукача, які він дав на досудовому слідстві, з показаннями на судовому слідстві.

Печерський райсуд Києва переніс розгляд кримінальної справи проти Олексія Пукача за звинуваченням у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе на 20 жовтня.

Про це повідомила адвокат вдови журналіста Мирослави Валентина Теличенко.

Суд продовжить слухання справи з 10:30.

На засіданні в п'ятницю, 14 жовтня, йшов допит підсудного, зокрема, свої питання до нього завершила задавати Теличенко, після чого допит продовжив один з потерпілих у цій справі - журналіст Олексій Подольський.

За словами адвоката, свідчення підсудного підтвердили наявність у цій справі процесуальних порушень, про які вона та її підзахисна говорили ще на стадії досудового слідства та на підставі яких вони зверталися в Генпрокуратуру з клопотанням про відвід слідчого.

За прогнозами Теличенко, після питань Подільського сторони процесу займуться усуненням суперечностей у показаннях Пукача, які він дав на досудовому слідстві, з показаннями на судовому слідстві.

У той же час адвокат підкреслила, що, швидше за все, суд не буде проводити допит Мирослави Гонгадзе, яка перебуває в США, всього лише зачитавши покази, дані нею на досудовому слідстві.

Як відомо, досудовим слідством у справі було встановлено, що Пукач, будучи посадовою особою, на виконання наказів і вказівок тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб у травні-вересні 2000 року перевищив службові повноваження щодо журналіста Подольського та Гонгадзе і 17 вересня 2000 року скоїв вбивство останнього.

Читайте також:

Кучма: з Гонгадзе шпигун, як з мене його "замовник"

Наливайченко заявив, що Пукач був готовий розповісти про багато вбивств

Адвокат Гонгадзе вважає, що Пукач намагається заплутати слідство

11 років тому зник журналіст Георгій Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: