Вдова Гонгадзе через Європейський суд "розсекретить" процес над Пукачем

Вдова журналіста Георгія Гонгадзе вимагатиме у Європейському суді, щоб процес над Олексієм Пукачем розсекретили та зробили відкритим.

Вдова журналіста Мирослава Гонгадзе наполягає на тому, що судовий процес над генералом Олексієм Пукачем має бути відкритим.

"Суспільство повинне про це знати, і Конституцією передбачені права потерпілих, передбачена відкритість судового процесу", - сказала вона.

Мирослава Гонгадзе додала, що вона звертатиметься до Європейського суду з прав людини з вимогою про необхідність відкритості цього судового процесу і буде клопотати про те, що український суд порушив її права як потерпілої у цьому процесі.

Говорячи про допит Пукача в суді, Мирослава Гонгадзе зазначила, що його свідчення – не нові, і їх необхідно перевіряти.

"І як Кучма, так і Литвин, так і Джига – вони всі ще на свободі, всі ще живі, і вони повинні свідчити у судовому процесі, саме у цьому судовому процесі.", - сказала вона.

"Генерал Пукач сьогодні не розкаюється, а переконує суд, що діяв правомірно, вбивши Георгія. Пукача однозначно мають покарати довічним ув'язненням. Але принциповим у цьому процесі є не так доказ провини Пукача, як виявлення і притягнення до відповідальності безпосередніх замовників вбивства Георгія", - додала вдова жураніста.

Нагадаємо, представник інтересів у суді вдови журналіста Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко заявила, що Пукач на засіданні суду у вівторок, 30 серпня, назвав ті ж прізвища замовників убивства Гонгадзе, які називав у ході досудового слідства, зокрема, Кучми, Кравченка і Литвина.

Крім того, за її словами, Пукач заявив, що, вбивши Гонгадзе, він урятував Україну від конституційного перевороту.

Читайте також:

Пукач назвав Кучму і Литвина замовниками вбивства Гонгадзе

Пукач визнав, що власноруч убив Георгія Ґонґадзе

Пукач: Гонгадзе готував державний переворот в Україні

Адвокати Кучми назвали свідчення Пукача наклепом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: