Київський прокурор поспішив вигороджувати міліціонерів у справі Індила

Київський прокурор поспішив вигороджувати міліціонерів у справі Індила

Анатолій Мельник

Тепер у столичній прокуратурі заявляють, що тільки суд надасть відповідну оцінку доказам.

Загиблого студента Ігоря Індила у шевченківському райуправлінні столиці не били. Принаймні, у відеоматеріалах, які стосуються його затримання, таких доказів немає.

Про це заявив прокурор міста Києва Анатолій Мельник. Зокрема, він сказав, що ті відеоматеріали, фрагменти яких викладені в Інтернеті, не є новиною для слідства. Вони їх віддивлялися, а це 7 годин відео з камер спостереження, і на їхній основі також спеціалісти зробили свій висновок, що студент Ігор Індило помер від тілесних ушкоджень, які він отримав під час падіння з лавки.

"Як видно із відеоматеріалів у матеріалах кримінальної справи як я сказав вже, які були предметом дослідження, проведення експертиз, не видно що працівники міліції спричиняли тілесні ушкодження Індилу...", - заявив Мельник.

Однак надвечір прокуратура Києва змінила свою думку. Щойно ТСН отримала заяву від прес-служби київської прокуратури, де зазначається, що "суд, і тільки суд надасть відповідну оцінку доказам і винесе остаточне рішення у справі".

Нагадаємо, на початку жовтня в Інтернеті було поширено відео із Шевченківського райуправління міліції, на якому видно, як Індила спочатку завели в управління, а пізніше затягли в одну з камер.

Після цього президент Віктор Янукович доручив генпрокурору Віктору Пшонці до 19 жовтня ретельно вивчити всі обставини смерті студента й доповісти про результати.

30 вересня Деснянський районний суд Києва відмовився направити на додаткове розслідування кримінальну справу за обвинуваченням дільничного інспектора 1-го територіального відділу Шевченківського райуправління міліції Києва Сергія Приходька в перевищенні службових повноважень і старшого інспектора-чергового частини цього управління Сергія Коваленка в службовій недбалості при затриманні Індила.

ГУ МВС у Києві назвало причиною смерті студента, який у травні 2010 року вночі був доставлений у Шевченківське райуправління й наступного ранку був виявлений мертвим у камері, закриту черепно-мозкову травму, яку він отримав нібито після падіння з ліжка через сильне алкогольне сп'яніння.

Читайте також:

Прокуратура наполягає на тому, що міліціонери не били студента Індила

Янукович дав команду Пшонці зайнятись смертю студента Індила

Сенсаційне відео зі студентом Індилом спростовує версію його загибелі

Адвокати міліціонерів вимагали засекретити справу Ігоря Індила

Прокуратура наполягає на тому, що міліціонери не били студента Індила

Прокуратура наполягає на тому, що міліціонери не били студента Індила

Повʼязані теми:

Наступна публікація