Тимошенко попросила СБУ призначити захисником у новій справі Власенка

Тимошенко попросила СБУ призначити захисником у новій справі Власенка

Юлія Тимошенко та Сергій Власенко / Фото: tymoshenko.ua

Рішення має бути прийняте протягом трьох днів.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко звернулася з офіційною заявою до слідчих СБУ з проханням залучити в якості її захисника у новій справі депутата Сергія Власенка.

Про це повідомив Власенко, коментуючи хід кримінальної справи щодо боргів ЄЕСУ перед Міністерством оборони Росії.

"Юлія Володимирівна сьогодні подала заяву, в якій наполягає на тому, що хоче бачити мене в якості свого захисника", - сказав він, підкресливши, що має в своєму розпорядженні та надав представникам слідства відповідні документи, які підтверджують його повноваження бути захисником Тимошенко.

За словами Власенка, після вказаних процедур слідчий повинен винести постанову щодо залучення чи незалучення його в якості захисника.

На запитання, чи відбувались у понеділок якісь слідчі дії щодо Тимошенко в рамках нової порушеної проти неї кримінальної справи, він сказав, що такі дії не можуть проводитися за відсутності сторони захисту.

На запитання, коли відповідно до чинного законодавства, слідчий може надати дозвіл йому брати участь в якості захисника Тимошенко, Власенко сказав, що чинні законодавчі акти передбачають винесення слідчим рішення протягом трьох днів.

"Я не думаю, що він буде затягувати", - додав депутат.

Як відомо, 13 жовтня начальник Головного слідчого управління СБУ Іван Дерев'янко заявив, що стосовно Тимошенко порушено нову кримінальну справу - за покладання боргів корпорації "Єдині енергетичні системи України" на бюджет України.

Слідство обвинувачує Тимошенко у тому, що вона перевела борг ЄЕСУ перед Міноборони Росії на суму 405 мільйонів 500 тисяч доларів на державний бюджет України.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Читайте також:

В уряді ще влітку заявляли, що Україна не брала на себе борги ЄЕСУ

Росія у другій справі проти Тимошенко бачить лише борг

Турчинов: СБУ тільки намагалося пред'явити обвинувачення Тимошенко

У Лазаренка нову справу проти нього назвали "піаром СБУ"

Повʼязані теми:

Наступна публікація