США можуть розв'язати нову масштабну війну-2012 - прогноз

Дата публікації
Перегляди
9721
Поділитись:
WhatsApp
Viber
США можуть розв'язати нову масштабну війну-2012 - прогноз

Бунти та збройні конфлікти у світі в 2012 році триватимуть / Фото: AFP

Аналітики визначили найбільш ймовірні тенденції, на які варто чекати людству в 2012 році.

Міжнародні оглядачі визнають, що 2012 рік видасться для світу дуже непростим. На думку аналітиків, людству варто стерегтися нової масштабної війни, соціальних бунтів у Європі та другої хвилі "арабських революцій".

"Перше, на що варто, на жаль, чекати у наступному році, це чергова війна, яку будуть вести Сполучені Штати Америки під тим чи іншим прикриттям проти однієї з країн. Найбільш ймовірні кандидати – це Сирія і Іран", - розповів у коментарі ТСН.ua директор інформаційно-аналітичного центру "Перспектива" Павло Рудяков.

Крім того, він не виключає можливості продовження заворушень у Південній Африці та припинення існування Лівії як єдиної держави.

"Я не виключаю другої хвилі революцій з вуличним поваленням режимів, які прийшли в результаті попередніх вуличних повалень колишніх режимів. Це може стосуватися Тунісу, Лівії, тому що Лівія може розділитися на дві частини", - зазначив Рудяков.

На європейців, за прогнозом експерта, також чекають нелегкі часи. Загострення кризи в Євросоюзі, на його думку, може привести до непередбачуваних наслідків, які можуть проявитися як у соціальних бунтах у низці країн, так і у переформатуванні ЄС.

Ще однієї важливою світовою подією 2012-го стануть, безумовно, вибори президента Росії.

"Мені здається, що коли президентом стане Володимир Путін, Росія активізується на зовнішньополітичній арені, у всіх регіонах, де традиційно вважається, що існують стратегічні і геополітичні інтереси РФ, окрім, можливо Балкан. Буде активізація у регіоні Причорномор'я, що торкається і наших інтересів", - зауважив Рудяков.

З позитивних подій він порадив очікувати у 2012-му рішучого прориву щодо врегулювання молдавсько-придністровського конфлікту.

Читайте також:

Прогноз на 2012 рік для України та світу

Вчені склали ТОП-10 сценаріїв знищення людства

Події 2011 року, які змінили світ

Чого чекати від року Дракону: гороскоп для всіх знаків Зодіаку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9721
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація