Стало відоме найбільш "убивче" місто Європи

Дата публікації
Перегляди
3469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стало відоме найбільш "убивче" місто Європи

Вільнюс став лідером за кількістю вбивств

Перше місце серед столиць ЄС за кількістю злочинів на 100 тис. жителів посіла столиця Литви - Вільнюс.

За даними статистичного агентства Євростат перше місце серед столиць Європейського союзу за кількістю злочинів на 100 тис. жителів посіла столиця Литви - Вільнюс.

Друге місце, за інформацією агентства, займає столиця Естонії - Таллінн з рівнем 6,03 випадку на 100 тис. населення. Однойменна столиця Герцогства Люксембург посіла третю сходинку в списку столиць з найвищим рівнем вбивств і замахів.

За даними поліцейської хроніки за 2007-2009 роки, в Люксембурзі реєструвалося 4,24 випадки вбивств на 100 тис. населення. Трохи спокійніше виявилися Амстердам (3,65) і Брюссель (3,09). Німецька столиця Берлін - на 11 місці з 27.

Найбільш безпечної столицею агентство називає мальтійську Валлетту, де за вказаний період не було зареєстровано жодного випадку вбивства або замаху. Високу кримінальну статистику Люксембургу пояснюють невеликою кількістю населення міста - всього 90 000 жителів.

У той же час, згідно статистики по країнах-членах ЄС за 2009 рік, Мальта і Люксембург були визнаними лідерами списку найбільш безпечних країн Європейського Союзу, найгірша ситуація у Великобританії, Франції та Німеччині.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація