Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли можуть розглянути справу Манафорта

Запропоновану дату слухань розглянуть 6 листопада.

У США суд запропонував 7 травня 2018 року для розгляду справи американського політтехнолога Пола Манафорта.

Про це інформує Reuters.

ВідеоАмериканський суд залишив Манафорта під домашнім арештом

Окружна суддя Емі Берман Джексон призначила слухання в понеділок, 6 листопада, щоб розглянути ймовірну дату судового розгляду.

Раніше повідомлялося, що колишньому керівнику передвиборчої кампанії Дональда Трампа Полу Манафорту наказали сприяти федеральним органам США у розслідуванні щодо  російського втручання в американські вибори та здатися федералам. Манафорт 30 жовтня самостійно прибув до будівлі управління ФБР. 

Пізніше американський суд залишив Пола Манафорта під домашнім арештом.

Політтехнологу та його бізнес-партнеру не дадуть волю аж до квітня наступного року, до кінця розгляду справи. Окрім цього, суддя заборонила їм спілкуватися з пресою.

Колишньому піарнику Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Дональда Трампа висунуто 12 обвинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухиляння від сплати податків та брехливі свідчення. Полу Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Манафорту довелося подати у відставку з посади глави передвиборного штабу Трампа в серпні 2016 року на тлі скандалу, що розгорівся після публікації в The New York Times. Газета написала про подробиці його діяльності в Україні. Манафорт працював радником президента України Віктора Януковича, який втік до Росії після Революції гідності в лютому 2014 року.

Також з'ясувалося, що в Партії регіонів була "чорна бухгалтерія". Серед отримувачів готівки звучало й прізвище Манафорта 

Залиште свій коментар

Вибір редакції