Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд США почав розгляд гучної справи Манафорта по суті

Суд США почав розгляд гучної справи Манафорта по суті

Політтехнологу мають обрати запобіжний захід.

У США розпочалося перше засідання по суті справи колишнього голови штабу Дональда Трампа та піарника Віктора Януковича Пола Манафорта. Його судять за більш ніж десятком обвинувачень, найгучнішим із яких є змова проти Сполучених Штатів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Манафорт і його давній партнер та заступник Рік Гейтс можуть вийти випущеними під заставу в 15 мільйонів доларів за двох – ця сума загалом співмірна з отриманим в Україні гонораром, зазначеним у так званій амбарній книзі чорної бухгалтерії Партії Регіонів. Місцеві журнали вже піднімають тему, що Україна може багато чого розповісти про американського політтехнолога.

Відео Перше засідання: обвинувачення вважає, що Манафорта небезпечно відпускати під заставу

Сама по собі справа проти Манафорта не є прямим доказом державної зради президента Сполучених Штатів, адже співпраця з російськими олігархами та регіоналами почалася у політтехнолога ще до того, як він став працювати з Трампом. Тому Білий дім вдає, що розслідування його не стосується, а на прямі питання про Манафорта Трамп узагалі не відповідає. Тим часом у Манафорта знайшли три американські паспорти з різними номерами, а слідчі з’ясували, що в останні роки він їздив до Мексики, Китаю і Еквадору, користуючись телефоном і поштою на фальшиве ім’я.

З огляду на це, а також тісні зв’язки Манафорта з російськими олігархами федеральні прокурори категорично проти того, аби політтехнолога відпускали під заставу. Бо він начебто може нелегально перетнути кордон, а потім переховуватися за кордоном, наприклад, у Москві. Натомість адвокат Манафорта заявив, що його підзахисний відомий на весь світ, крім того родина його живе в США, тож втекти він не має шансів. Рішення суду має стати відомим уже найближчим часом.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції