Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд США почав розгляд гучної справи Манафорта по суті

Політтехнологу мають обрати запобіжний захід.

У США розпочалося перше засідання по суті справи колишнього голови штабу Дональда Трампа та піарника Віктора Януковича Пола Манафорта. Його судять за більш ніж десятком обвинувачень, найгучнішим із яких є змова проти Сполучених Штатів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Манафорт і його давній партнер та заступник Рік Гейтс можуть вийти випущеними під заставу в 15 мільйонів доларів за двох – ця сума загалом співмірна з отриманим в Україні гонораром, зазначеним у так званій амбарній книзі чорної бухгалтерії Партії Регіонів. Місцеві журнали вже піднімають тему, що Україна може багато чого розповісти про американського політтехнолога.

ВідеоПерше засідання: обвинувачення вважає, що Манафорта небезпечно відпускати під заставу

Сама по собі справа проти Манафорта не є прямим доказом державної зради президента Сполучених Штатів, адже співпраця з російськими олігархами та регіоналами почалася у політтехнолога ще до того, як він став працювати з Трампом. Тому Білий дім вдає, що розслідування його не стосується, а на прямі питання про Манафорта Трамп узагалі не відповідає. Тим часом у Манафорта знайшли три американські паспорти з різними номерами, а слідчі з’ясували, що в останні роки він їздив до Мексики, Китаю і Еквадору, користуючись телефоном і поштою на фальшиве ім’я.

З огляду на це, а також тісні зв’язки Манафорта з російськими олігархами федеральні прокурори категорично проти того, аби політтехнолога відпускали під заставу. Бо він начебто може нелегально перетнути кордон, а потім переховуватися за кордоном, наприклад, у Москві. Натомість адвокат Манафорта заявив, що його підзахисний відомий на весь світ, крім того родина його живе в США, тож втекти він не має шансів. Рішення суду має стати відомим уже найближчим часом.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції