Студентські протести в Лондоні обернулися погромами: 32 затриманих

У результаті зіткнень з поліцією, що сталися під час акції студентів у британській столиці, 14 людей отримали поранення, 32 були заарештовані.

Погромами і зіткненнями з поліцією обернулася масова акція студентів, яка пройшла напередодні в Лондоні.

Близько 30 тисяч студентів і викладачів вийшли на вулиці британської столиці на знак протесту проти планів уряду підвищити вартість освіти в Англії.

Частина демонстрантів оточила штаб-квартиру Консервативної партії. Молоді люди розпалили поруч з будівлею багаття з плакатів, а потім прорвалися всередину і влаштували там погром, а поліцейських почали закидати яйцями, камінням та пляшками.

32 людини були заарештовані. Близько 14 осіб, серед яких семеро поліцейських, отримали легкі травми.

У повідомленні Скотланд-Ярду наголошується, що більша частина протестантів поводилася мирно, і лише невелика група молодих людей взяла участь в погромі у штабі Консервативної партії.

Як заявили організатори масових маніфестацій, невідомі, можливо анархісти, зірвали їхній мирний протест. Причому правоохоронці не були готові до такого розвитку подій, оскільки організатори обіцяли мирну акцію.

Британські студенти протестують проти планів уряду скоротити фінансування вузів і потроїти вартість навчання в них (якщо це рішення набуде чинності, університети зможуть брати за навчання до дев'яти тисяч фунтів стерлінгів на рік). Передбачається, що плата за навчання підвищиться з 2012 року. До такого кроку уряд Великобританії хоче вдатися, щоб скоротити рекордний дефіцит держбюджету, який виник в результаті економічної кризи.

Читайте також:

Британські студенти захопили офіс правлячої партії

Тисячі студентів вийшли на акції протесту в Лондоні

Американські студенти освистали Барака Обаму

Тисячі п'яних британських студентів окупували курорти Іспанії

ВідеоТисячі студентів вийшли на акції протесту в Лондоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: